U kunt de informatie op de pagina groter of kleiner maken. Druk hiervoor de Ctrl-toets samen met de + of - toets in (op Mac is het Cmd met + of -).

Vacature Beleidsmedewerker Sport & Gezondheid

Wil jij dagelijks aan de slag om een gezonde en actieve leefstijl te bevorderen bij onze inwoners? Hou jij van een breed en divers takenpakket, een informele cultuur waarin we elkaar kennen en snel kunnen schakelen? Werk je graag in een omgeving die het verschil maakt voor en met de samenleving? Mooi, dan hebben wij een uitdaging voor je! Voor ons team Maatschappelijke Ontwikkelingen zoeken wij een Beleidsmedewerker Sport & Gezondheid
voor 32 uur per week.

Het team richt zich op beleidsontwikkeling en -uitvoering binnen de maatschappelijke thema’s zoals zorg, onderwijs, cultuur, sport, welzijn, economie, recreatie, toerisme, openbare orde en veiligheid. Binnen het team werken we integraal met oog voor de verschillende belangen van de inwoners. Als beleidsmedewerker Sport & Gezondheid werk je nauw samen met de beleidsmedewerker Zorg & Welzijn.

Wat ga je doen?

Als beleidsmedewerker sport & gezondheid ben je verantwoordelijk voor het stimuleren van een gezonde en actieve leefstijl bij onze inwoners. Je stelt gezondheids- en sportbeleid op en voert deze uit. Je zet projecten op die actief bijdragen aan het bevorderen van de leefstijl van onze inwoners. Dit doe je in samenwerking met stakeholders, zoals huisartsen en scholen. Bij woningbouwprojecten van onze gemeente denk je actief mee over het inrichten van de openbare ruimte om een beweegvriendelijke omgeving te realiseren.

Vanuit je expertise en kennis ga je:

 • Ontwikkelingen vertalen naar gemeentelijk beleid en zet je dit om in concrete doelen en acties.
 • Het vastgestelde beleid en de hieruit voortvloeiende acties monitoren.
 • Vastgesteld beleid naar de praktijk vertalen.
 • De uitvoering van beleid toetsen en evalueren.
 • Verbindingen leggen met andere beleidsterreinen.

Wat breng je mee?

 • Je beschikt over HBO werk- en denkniveau.
 • Relevante beleidswerkervaring op het terrein van Sport & Gezondheid.
 • Je bent initiatiefrijk, innovatief en creatief.
 • Je werkt integraal, datagedreven en legt verbindingen met andere beleidsterreinen.
 • Je bent in het bezit van een politiek-bestuurlijke antenne en communicatief sterk.
 • Je werkt doel- en resultaatgericht.

Wat bieden wij jou?

We bieden je in eerste instantie een arbeidsovereenkomst aan voor een jaar waarbij de intentie bestaat om dit bij een goede match om te zetten naar een vast dienstverband. Je salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal € 4.671,- bruto per maand (schaal 10, peildatum 1 april 2022), op basis van een 36-urige werkweek. Daar bovenop krijg je nog een Individueel Keuzebudget ter hoogte van 17,05% van het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zoals die zijn opgenomen in de CAO Gemeenten.

Interesse en de procedure

De vacature is gelijktijdig intern en extern uitgezet. Op basis van de interne arbeidsmarkt en de gemaakte afspraken binnen de Talentenregio, gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar de kandidaat die werkzaam is binnen dit samenwerkingsverband.

Heb je interesse? Maak dit dan uiterlijk 6 juli 2022 aan ons kenbaar via het digitale sollicitatieformulier. Op 14 juli en op 18 juli 2022 staan de kennismakings- en selectiegesprekken gepland.

Wil je meer informatie over onze leuke organisatie?

Bij de gemeente Olst-Wijhe maken we het verschil door onze persoonlijke en betrokken werkwijze. Wij halen maximaal profijt uit de ‘kracht van onze kleine gemeente’. Lees hier meer over onze organisatie en de mogelijkheden om je te ontwikkelen in Olst-Wijhe en bekijk onze film.

Over de inhoud van de functie kun je tijdens kantooruren bellen met Leontine Maas, teamleider Maatschappelijke Ontwikkelingen. Over de procedure kun je bellen met Lisette Slagman, HR-adviseur. Beiden zijn bereikbaar onder het algemene nummer 14 0570.

Iets melden?
Deel dit
Mail
Bellen