U kunt de informatie op de pagina groter of kleiner maken. Druk hiervoor de Ctrl-toets samen met de + of - toets in (op Mac is het Cmd met + of -).

Vacature Junior medewerker grondzaken voor 32 - 36 uur

Wil je een bijdrage leveren aan het ontwikkelen en realiseren van bijzondere woningbouwprojecten? Wil je ons helpen hier nog meer in te groeien? Mooi, want dan hebben wij een functie in een leuke organisatie voor jou als Junior medewerker grondzaken.

Als junior medewerker grondzaken bij onze gemeente word je gekoppeld aan een collega die jou begeleidt bij je werk. Je vindt het leuk om (juridische) privaatrechtelijke vraagstukken op te lossen en je zelf verder te ontwikkelen op dit vakgebied. Je werkt nauw samen met andere vakdisciplines en draagt je steentje bij aan de gebiedsontwikkeling van onze gemeente. Kortom: deze baan bied je de kans om je (verder) te ontwikkelen en door te groeien binnen het team Leefomgeving waar jij onderdeel van bent. 

Wat ga je doen?

  • Je bent het aanspreekpunt voor het verkopen van woningbouwkavels, grond en snippergroen en wikkelt deze af.
  • Je stelt privaatrechtelijke overeenkomsten op over grondverkoop, -verhuur en pacht en overige vastgoedtransacties en zakelijke rechten.
  • Je maakt onderdeel uit van verschillende projectgroepen voor woningbouwontwikkeling.
  • Je verricht werkzaamheden op het gebied van verkoop, verhuur, (erf)pacht en (illegaal) gebruik van groenstroken/reststroken.
  • Je adviseert het bestuur en de ambtelijke organisatie over de (juridische) mogelijkheden van de ruimtelijke ontwikkelingen.

Wat breng je mee?

Je bent een ondernemende collega met passie voor grondzaken die van aanpakken weet en bij knelpunten snel kan schakelen richting een passende oplossing. Je bent communicatief vaardig, hebt oog voor detail en staat stevig in je schoenen. Je bent van nature proactief en integer en je voelt je thuis in een organisatie die zich opstelt als partner in de samenleving. We verwachten niet dat je alles al weet, maar wel dat je affiniteit hebt met het vakgebied en het leuk vindt om je hierin te ontwikkelen. We vinden het belangrijk dat je nieuwsgierig bent, vragen stelt, zelf op onderzoek uitgaat en lef toont. Je hebt verder minimaal een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur MER, vastgoed of (privaat)recht). Ook als je net bent afgestudeerd zien we je sollicitatie graag tegemoet. 

Wat bieden wij jou?

We bieden je in eerste instantie een arbeidsovereenkomst aan voor een jaar waarbij de intentie bestaat om dit bij een goede match om te zetten naar een vast dienstverband. Je brutosalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal € 4.537,- bruto per maand (schaal 9, peildatum 2 januari 2023), op basis van een 36-urige werkweek. Daar bovenop krijg je nog een Individueel Keuzebudget ter hoogte van 17,05% van het salaris en overige arbeidsvoorwaarden die zijn opgenomen in de CAO Gemeenten.

Interesse en de procedure  

Heb je interesse? Maak dit dan uiterlijk 6 juni 2023 aan ons kenbaar via het digitale sollicitatieformulier. Op dinsdag 13 juni en op dinsdag 20 juni staan de kennismakings- en selectiegesprekken gepland.

Deze vacature is in- en extern gelijktijdig opengesteld. Op basis van de interne arbeidsmarkt en de gemaakte afspraken binnen de Talentenregio, gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar de kandidaat die werkzaam is binnen dit samenwerkingsverband. 

Kom 1 juni naar onze banenmarkt

Wil je graag eerst kennismaken met je toekomstige collega's, onze organisatie of meer weten over de projecten waaraan we werken? Kom dan 1 juni tussen 17.00 en 20.00 uur naar onze banenmarkt! Aanmelden of meer informatie? Ga dan naar www.olst-wijhe.nl/banenmarkt.

Wil je meer informatie over onze leuke organisatie?

Bij de gemeente Olst-Wijhe maken we het verschil door onze persoonlijke en betrokken werkwijze.
Wij halen maximaal profijt uit de ‘kracht van onze kleine gemeente’. En daaraan kun jij een bijdrage leveren.  Lees hier meer over onze organisatie en de mogelijkheden om je te ontwikkelen in Olst-Wijhe en bekijk onze film.

Over de inhoud van de functie kun je tijdens kantooruren bellen met Geke Kosse, teamleider Leefomgeving. Over de procedure kun je bellen met Lisette Slagman, HR-adviseur. Beiden zijn bereikbaar onder het algemene nummer 14 0570.

 

 

Deel dit
Mail
Bellen