U kunt de informatie op de pagina groter of kleiner maken. Druk hiervoor de Ctrl-toets samen met de + of - toets in (op Mac is het Cmd met + of -).

Vacature Junior planeconoom voor 32 uur per week

Wil jij een bijdrage leveren aan het ontwikkelen en realiseren van bijzondere woningbouwprojecten? Hou jij van een informele cultuur en wil jij je graag ontwikkelen? Mooi, want dan hebben wij een mooie functie in een leuke organisatie voor jou!

Voor het team Leefomgeving zijn wij op zoek naar een enthousiaste Junior planeconoom.

Je zorgt voor de financiële haalbaarheid van projecten door het opstellen van grondexploitaties en het geven van financieel advies. Je bent sparringpartner van de ruimtelijke projectleiders, adviseert over ruimtelijke plannen en werkt nauw samen met andere vakdisciplines. Als junior planeconoom bij onze gemeente word je gekoppeld aan een collega die je begeleidt bij je werk. Je draagt je steentje bij aan de ontwikkeling van het team Leefomgeving, waar jij onderdeel van bent. Kortom, jij wordt financieel expert op het gebied van ruimtelijke ontwikkelingen van onze gemeente!

Dit ga je doen:

 • Je stelt grondexploitatiebegrotingen op, analyseert en actualiseert deze.
 • Je voert financiële haalbaarheids- en risicoanalyses uit van ruimtelijke ontwikkelingen en je stelt exploitatieplannen en kostenverhaalbesluiten op.
 • Je berekent de kosten-batenanalyses voor projecten en stelt risicoanalyses op.
 • Je adviseert het bestuur en de ambtelijke organisatie over de financiële aspecten van ruimtelijke ontwikkelingen.

Wat vragen wij van jou:

 • Je hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau en een afgeronde opleiding, bij voorkeur richting planologie, bedrijfskunde, MER of civiele techniek.
 • Je hebt affiniteit met het financiële aspect van gebiedsontwikkeling en je bent bereid je (verder) te ontwikkelen tot planeconoom.
 • Je wilt je graag verdiepen in de wet- en regelgeving rondom het opstellen en actualiseren van grondexploitatiebegrotingen (BBV) en andere financiële wet- en regelgeving en interne richtlijnen op dit gebied.
 • Je bent resultaat- en oplossingsgericht.
 • Je kunt onder tijdsdruk werken en je kunt goed plannen en organiseren.
 • Je bent hierbij proactief, leergierig, creatief en zoekt de samenwerking.
 • Je bent communicatief vaardig.

Wat bieden wij jou?

We bieden je in eerste instantie een arbeidsovereenkomst aan voor een jaar waarbij de intentie bestaat om dit bij een goede match om te zetten naar een vast dienstverband. Je brutosalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal € 4.537,- bruto per maand (schaal 9, peildatum 2 januari 2023), op basis van een 36-urige werkweek. Daar bovenop krijg je nog een Individueel Keuzebudget ter hoogte van 17,05% van het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zoals die zijn opgenomen in de CAO Gemeenten.

Interesse en de procedure  

Heb je interesse? Maak dit dan uiterlijk 6 juni 2023 aan ons kenbaar via het digitale sollicitatieformulier. Op woensdag 14 juni en op vrijdag 16 juni staan de kennismakings- en selectiegesprekken gepland.

Deze vacature is in- en extern gelijktijdig opengesteld. Op basis van de interne arbeidsmarkt en de gemaakte afspraken binnen de Talentenregio, gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar de kandidaat die werkzaam is binnen dit samenwerkingsverband. 

Kom 1 juni naar onze banenmarkt

Wil je graag eerst kennismaken met je toekomstige collega's, onze organisatie of meer weten over de projecten waaraan we werken? Kom dan 1 juni tussen 17.00 en 20.00 uur naar onze banenmarkt! Aanmelden of meer informatie? Ga dan naar www.olst-wijhe.nl/banenmarkt.

Wil je meer informatie over onze leuke organisatie?

Bij de gemeente Olst-Wijhe maken we het verschil door onze persoonlijke en betrokken werkwijze.
Wij halen maximaal profijt uit de ‘kracht van onze kleine gemeente’. En daaraan kun jij een bijdrage leveren.  Lees hier meer over onze organisatie en de mogelijkheden om je te ontwikkelen in Olst-Wijhe en bekijk onze film.

Over de inhoud van de functie kun je tijdens kantooruren bellen met Geke Kosse, teamleider Leefomgeving. Over de procedure kun je bellen met Lisette Slagman, HR-adviseur. Beiden zijn bereikbaar onder het algemene nummer 14 0570.

 

Deel dit
Mail
Bellen